Evde Uyuyarak Nasıl Para Kazanılır?

 In Genel

Herkese selam,

YouTube’da izlediğimiz videoların birçoğunda görüyoruz ‘’hediye gelmiş aaa hiç haberim yoktu’’ muhabbetlerini. Sonra da maalesef karamsarlığa düşüyoruz madem bu kadar kolay kazanılıyor biz neden çabalıyoruz başaramıyoruz diye. Aslında tutacak bir fikir üretmek göründüğü kadar kolay değil. Yurtdışından kopyalandığı söylenen videoların bile bize uyarlanması oldukça zahmetli. Ekranın karşısında tek kişi görüyoruz çoğu zaman ama arka planda kaç kişi çalışıyor bilmiyoruz.
Veya binlerce takipçisi olan birine kızıyoruz reklamdan para kazandığı için. Oysa artık devir cast ajanslarına kayıt olup tv reklamlarında oynamak için bekleme devri değil. Emek verip kitlelerini oluşturuyor ve ürün satmak isteyenleri hedef kitleleri ile buluşturuyorlar. Emin olun reklam verenler tv’ye reklam verecekleri fiyatların çok çok altında fenomenlere para veriyor buna rağmen hedef kitleden dönüş daha hızlı oluyor. Yani emeksiz yemek olmuyor.
Ve eğer uyurken para kazanmak istiyorsanız önce maddi-manevi emek verip sizin yerinize çalışacak sistemler kurmalısınız. Hisse senedi, sosyal medya hesapları, döviz, e-ticaret sitesi vb. gibi. Herkese bol kazançlar.

Recent Posts
× Bize Whatsapp ile Ulaşın